DORMITH 925 фунта сребрен ѓердан создадени сини или бели црвени оган опашка риба опал кубни циркони приврзоци ѓердан накит

DORMITH 925 фунта сребрен ѓердан создадени сини или бели црвени оган опашка риба опал кубни циркони приврзоци

DEN 583.00
DEN 1099.20
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Регистрирани Воздухопловната, DHL,UPS-от, FEDEX или ЕМС се достапни за вашиот избор.
Материјалот е 925 фунта сребро и месинг,амбиент со Срце и стрела кубни циркони,Природен камен и swarvoski. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-30 дена. Сепак, го задржуваме правото да го одбие вашето барање, во зависност од различни листата. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Купувачот бара да се врати на оригиналниот објект на свој трошок.
Повратни информации :
Поради висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек.35 Грама Вкупната тежина : 5.
Од Воздухопловната вклучувајќи ги и хонг конг пост и Кина Пост.65 Грама облик/шаблон : Риба Опашка Гем Информации Главниот на камења : Синтеза Опал Камен Други камења : ААА Кубни Циркони Број на камења : 8 Главниот Камен Создавање Methond : Создадена Камен Методот на Третман : Висока Температура Загрева Пакет Информации Пакет : Делукс Медиум Кутија Кутија Големина : 89mmx89mmx36mm Кутија Тежина : За 47,3 Грама Индикација : Анти-алергиски
За нас :
DORMITH е професионална накит производителот ,ние сме нашиот брендDORMITH.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Од нашето искуство, за повеќето земји, може да се очекува 10-25days.
Со ЕМС : 5-7 businessdays
Од UPS-от, DHL, FEDEX : 3-5 businessdays
Гаранција :
1 година Гаранција
Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети од 1 година од датум што ги примате . ние можеме да брод од страна на побрз превозот метод без дополнителна наплата од страна на регистрирани Воздухопловната. Лични купувачот од бразил само може да се купи 3 броја на стока во една пратка да се избегне царинската проблем, и CPF број или ДДВ број е потребно.DORMITH 925 фунта сребрен ѓердан синтеза сина опал и кубни циркони Опашка Риба приврзоци ѓердан родиум позлата накит Информации за Производот Метал печат : S925+DORMITH Метал : Стерлинг Сребрен Финиш : Родиум Позлата Гем Тип : Синтеза Сина Опал + Кубни Циркони Поставка : Prong Прилагодувања за боја : Блу/Бела Pendant Ширина : 24mm Pendant Висина : 18mm Дебелина : 4mm Должина : можат да бидат прилагодливи до 18 инчи Синџир : Јаже Затворач : lobste-ноктот-затворач Pendant Тежина : 3.

Други карактеристики

Гем Боја:
Бело, Сино
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Синџир Тип:
Линк Синџир
Повод:
Партија
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
24*18mm
Главниот Камен:
опал
Certificate Type:
GDTC
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DORMITH
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
DP0185BL/WT
Пол:
Унисекс
Пол:
девојки/жени
боја:
блу/бела
Материјал:
Sterling silver+Синтеза опал
is_customized:
Yes
Dormith домот подарок кутија или торба:
на располагање
Стил:
Романтични

Најдобри понуди