300x300 8W 10W 12W Led панел плоштадот таванот светлина AC85-265V итни заштеда painel led светилка за foyer осветлување бесплатен превозот

300x300 8W 10W 12W Led панел плоштадот таванот светлина AC85-265V итни заштеда painel led светилка за foyer

DEN 991.00
DEN 1415.52
 

Тековен
Количина на стоки

Враќање пакет барање
Ние само може да се вратат или да го замени предмети ние всушност ги прима. До 90% заштедува енергија во вашиот дом. Сите Пријави се обработуваат во рамките на 3
работни дена од денот на приемот на нашата канцеларија.
Нашите LED Таванот Светлина е нов тип на енергија-заштеда на осветлување, идеална замена
на блескаво светилки.
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!
. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и
обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. LED трае до 50. Тоа значи дека не би добила целосна наплата (ние ќе го одбијат
превозот поштенски од уплатата).
6 : Еколошки; Рециклираат, како и. За да се гарантира прием мора да се
обезбеди следење бр. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратни информации Доколку постои било каков проблем со вашиот купување.
Вовед :
1 : Ниска потрошувачка на енергија.8 Kg
Damnability : Не dimmable
Сертификат : CE/ROHS
Фактор На Моќ : >0.
Карактеристики : Модел : Дополнителна тенок LED Панел Светлина
Wattage : 8 W 10 W 12 W
Прозрачна : 720lm / 900lm / 1080lm
LED Чип : SMD3014
Телото Боја : Бела
Влезен Напон : AC85-265 V 50/60 HZ
Димензии : 300*300мм*12.
Во други земји, 15-40 дена.5 mm
Температура на бојата : Топло Бела(2700-3200 K)
Природните Бела(4000-4500 K)
Cold White(5700-6500 K)
Школка Материјал : Алуминиумски + Акрилик маска
Работна температура : -20 -65°C
Тежина : 1. Ве молиме, напишете белешка на пратката или на парче
хартија во врска со реден број, купувачот ID. или фотографија на пост приемот.
4 : Нема опасност од скршеното стакло.
Повратни информации од корисниците е многу важна за нас.
На велика БРИТАНИЈА & О, 15-30 дена.
Квалитетот проблем
Нашите производи се со висок квалитет, ние ви нудиме 6 месеци гаранција, ако вашиот објект е дефектен поради
за производство проблем,ве молиме испратете ни фотографија како доказ, ние ќе ве контактираме за
наплата или замена по потврдување. Ако имате потреба од големи количини на
производи, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
8W LED panel light, 10W LED panel light, 12W LED panel light
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Е dimmable:
No
Бренд Име:
QLTEG
Зрак Агол(°):
120
Моќ Толеранција:
5%
Напон:
85-265V
Карактеристики:
led панел светлина
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
2 години
Прозрачна Флукс:
720
Број На Модел На:
led панел светлина
is_customized:
Yes
Wattage:
8W

Најдобри понуди