Злато долго & gound метал medallion

Злато долго & gound метал medallion

DEN 518.00
DEN 610.08
 

Тековен
Количина на стоки


Производот Се Покаже :
Предмет : Злато долго & круг метал medallion
Опис на производот :
Модел : B2030
Материјал : Месинг
Electroplate : PVD

Други карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
GHO
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
b2030
Бар Додатоци Тип:
пиво метал medallion
прилагодлив:
Yes

Најдобри понуди