2 парчиња/пакет Дијаметар = 15cm Стакло Терариум со една мала дупка Стаклена Вазна Дома Декорација Виси Стакло Свет Свадба Декоративни

2 парчиња/пакет Дијаметар = 15cm Стакло Терариум со една мала дупка Стаклена Вазна Дома Декорација Виси Стакло

DEN 470.40
 

Тековен
Количина на стоки


Стаклена Топка Терариум
- Вазна и риба сад
* Стаклена Топка со еден мал отворен
* Свет дијаметар = 15cm
* Круг дното топката, само може да се откажам.
* други димензии : дијаметар = 8cm 10cm 12cm 15cm
* пакет : 2 парчиња/пакет, секој еден во polyfoam кутија.
Производот Се Покаже
Повеќе Информации : начин на Плаќање : 1) L/C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L/В.
2) Т/T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака
3) Да Се Користи И Western Union. Испорака : 1) Испраќање од експрес (ние може да се добие специјална Цена за вас) 2) Превозот со авион
3) да Брод од страна на Морето
Според вашите барања. Пакет : 1) Професионална пакување со трик торба и стандардна картон. 2) Можеме да додадете лого, слики итн сите со вашето барање. Време на испорака : 1). Примерок : во Рок од 2 недели 2). Производство : 7-30days. Контрола на Квалитет :
1). Preproduction примероци ќе биде vailable пред производството,
2). На poduction ќе биде процес од страна на двете машина и квалификувани рачно изработени работници,
3). Дополнителните парчиња ќе бидат подготвени како бекап производи,
4). На prouducts ќе биде двојно проверете пред конечното пакување. По Услуга :
We' ll одговори на вашето прашање за предмети во рок од 24 часа (празници исклучени)
0086-013851089201 За Нас : Ние сме еден од најдобрите стакло labwares производители во Кина. Врз основа на повеќе од 10 години labwares извоз на искуства, нашите производи се
повеќето конкурентни на двете квалитет и цена.

Други карактеристики

Големина:
M
Стил:
Европа
Материјал:
Стакло & Кристално
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
BT041510
is_customized:
Yes

Најдобри понуди