Chenkai 10pcs 10cm 4 Природа Дрво Бебе Pacifier Атарот Teether Прстен DIY Недовршени Младата Teethering Фрли Игри Сфати Играчка 4 инчен

Chenkai 10pcs 10cm 4 Природа Дрво Бебе Pacifier Атарот Teether Прстен DIY Недовршени Младата Teethering Фрли

DEN 683.00
DEN 719.04
 

Тековен
Количина на стоки


Количина : 10pcs/Многу

Димензии : Дијаметар 100mm / 10см / 4"
Материјал : Буковата
Боја : Природата
Недовршени , кое е безбедно да бебе
Превозот : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигне, Кина Пост : 2-8 недели, за да пристигнат
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле.
Плаќање : со Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика на враќање : Ако постојат некои оштетување за време на испорака, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни информации Ценети : Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Дијаметар:
4inch
Објектот Висина:
4inch
Број На Модел На:
W10cm
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
chengkai
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
4inch
Производ Карактеристики:
прстен
Накит Наоди Тип:
прстен

Најдобри понуди