Црвена Боја Стаклени Влакна NL350 NL-350 UHF VHF Dual Band Антена висока добивка за Kenwood motorola yaeus wouuxn итн Автомобил Основни Радио

Црвена Боја Стаклени Влакна NL350 NL-350 UHF VHF Dual Band Антена висока добивка за Kenwood motorola yaeus

DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки

Фреквенција : VHF130-174 MHZ UHF400-470 MHZ Конектор : PL259 Max моќност : 100 W V. S. W. Р : Помалку Од 1,5 Отпорност : 50 OHM Должина : околу 23cm Стекнат : 3.0 dbi Боја : Црвена

Други карактеристики

боја:
Црвена
Број На Модел На:
NL350
Is_Display:
No
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
honghuismart
Фреквентен Опсег:
136-174MHZ 400-470MHZ
Воки Токи Тип:
Преносни
Димензии:
За 23cm

Најдобри понуди