Цевка Стил Flowmeter 25-250L/H Вода Течен Проток Метар Flowmeter

Цевка Стил Flowmeter 25-250L/H Вода Течен Проток Метар Flowmeter

DEN 737.00
DEN 921.12
 

Тековен
Количина на стоки

Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Само-услуга Шопинг Процес :
. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Други Политики :
1. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
Цевка Стил Flowmeter 25-250 L/H Вода Течен Проток Метар Flowmeter
Спецификација :
Име на производ : Flowmeter
Материјал : Стакло, Пластика
Мерка опсег : 25-250 L/H
Интерфејс внатре дијаметар : 20mm
Инсталација : Вертикална инсталација
Течност медиум : Вода
Должина : 235mm
Weigth : 187g
Пакет : 1 PC Flowmeter
Испорака :
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
25-250L/H

Најдобри понуди