Обичај Отворено рекламирање пред осветлена Акрилик продавница led знак

Обичај Отворено рекламирање пред осветлена Акрилик продавница led знак

DEN 81.12
 

Тековен
Количина на стоки


Отворено рекламирање пред осветлена Акрилик продавница led знак
Материјал
Акрилик, лесна нерѓосувачки челик врати
Illuminant
водоотпорен SMD LED светло(CE&Ro HS)
Мин. Висина
15cm(6")
Животен век
50,000 часа
Боја
Црвена, Сина, Бела, Жолта,Зелена
Големина
Обичај
Пакување
меур кеси & картон & Иверица случај
Напојување
Влез : 100-240 V
Излез : 12 V
Додатоци
Трансформатор,режимот ПРЕДВОДЕН модули
Време На Испорака
Во рок од 7 дена по плаќање
НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ
ИНСТАЛАЦИЈА
Лесна заварување, прецизност мелење :
сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZXSIGN
Број На Модел На:
zx
Објектот:
обичај led знак
Материјал:
Акрилик, нерѓосувачки челик,поцинкуван грб
Светлината sourse:
водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од модули
перформанси:
Водоотпорен
сертификација:
CE&ROHS
Големина:
Custom made
Бои:
Црвена,Сина,Зелена,Бела,Жолта&Росен
Обезбедување На Квалитет:
3 Години
Температура:
-40C--60C

Најдобри понуди