ELPLP39 / V13H010L39 Замена Проектор Светилка за EPSON PowerLite PC 1080 / PowerLite PC 1080 УБ / PowerLite PC 810 Проектори

ELPLP39 / V13H010L39 Замена Проектор Светилка за EPSON PowerLite PC 1080 / PowerLite PC 1080 УБ / PowerLite

DEN 1226.00
DEN 1290.72
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас вашите прашања., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.
Снабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
ELPLP39 / V13 H010 L39 Замена Проектор Светилка за EPSON Power Lite PC 1080 / Power Lite PC 1080 УБ / Power Lite PC 810 Проектори 1)Дел број : ELPLP39 / V13 H010 L39
2)број на Моделот :
Ансамбл HD 1080 / ELPHC200 / Power Lite Дома Кино 1080 / V11 H245120 / Power Lite Дома Кино 1080 УБ / V11 H262120 / Power Lite Дома Кино 720 / V11 H289020 / Power Lite Про Кино 1080 / V11 H245020 MB / Power Lite Про Кино 1080 УБ / V11 H262020 / Power Lite Про Кино 810 / V11 H244020 / проектот за модернизација на образованието-TW700 / проектот за модернизација на образованието-TW1000 / проектот за модернизација на образованието-TW2000
3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување
4)го Оценувате моќ : 170 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
8)Слика/Слики
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.
Повратни информации
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .

Други карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
PowerLite PC 1080 / PowerLite PC 1080 УБ / PowerLite PC 810
Функција:
Замена На Проектор Светилка
Светилка Модул:
ELPLP39 / V13H010L39
Светилка Живот:
2000h/3000h
Гаранција:
150days
Wattage:
170W

Најдобри понуди