45M Подводни Водоотпорен се Нурне Домување Случај Покритие за Херој 3

45M Подводни Водоотпорен се Нурне Домување Случај Покритие за Херој 3

DEN 551.00
DEN 599.04
 

Тековен
Количина на стоки


- 45 M Подводни/Водоотпорен Домување Случај, за Gopro Херој 3
- Им овозможува на вашиот Gopro камера снимање подводни надолу до 45 метри за да се откријат светот на подводни
- Три копчиња на Gopro може да се притисне со овој случај, контрола слободно, како што го сакате (види погоре пик)
- Околу гумени прстен за одлична запечатување ефект
- Направен од високо-сила пластика за долготрајната употреба
- Компатибилен со Go Pro Херој 3
- Идеално за нуркање, сурфање, нуркањето, скијање, јахти или други активности
Пакет Содржи :
1 x Водоотпорен се Нурне Домување Случај (НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)

Други карактеристики

Тип:
Мини Tripod / Лесни
Број На Модел На:
херој 3
Употреба:
Дигитална Камера
Материјал:
Карбонски Влакна

Најдобри понуди