Lancardo Етничка Гроздобер Види Жените Домот Дрвени Бренд На Часовници Мрежа Бенд Рачен Часовник Кварц Часовник Relogio Feminino Montre Femme

Lancardo Етничка Гроздобер Види Жените Домот Дрвени Бренд На Часовници Мрежа Бенд Рачен Часовник Кварц Часовник

DEN 288.00
DEN 410.40
 

Тековен
Количина на стоки

Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси. Ве молиме да се разбере. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,Ali Express Стандард Shippping,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.
Како да се прилагоди на ДОЛЖИНАТА на watch бренд. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.7 cm - Бенд ширина : околу 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Обично ќе брод предмети од (Ali Express Стандард Shippping), да повеќето земји;
2. Ние ќе го прават истото за вас.3 см - Види тежина : околу 28g
Lancardo Етничка Гроздобер Види Жените Домот Дрвени Бренд На Часовници Мрежа Бенд Рачен Часовник Кварц Часовник Relogio Feminino Montre Femme
1pcs Џеб 1pcs Види И нормала пакет
Часовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ), само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Сомот
Бендот Ширина:
13mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Ниту Еден
Пол:
Жените
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Стил:
Античкиот
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Бренд Име:
Lancardo
Dial Дијаметар:
22mm
Број На Модел На:
a50533
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Најдобри понуди