Бесплатен превозот!100set 16*4mm(отворање) стакло свет меур & 6mm сребрена капа & Earing кука поставите DIY стакло шишенцето earings pendant сет

Бесплатен превозот!100set 16*4mm(отворање) стакло свет меур & 6mm сребрена капа & Earing кука поставите DIY

DEN 2284.00
DEN 2687.52
 

Тековен
Количина на стоки

ние ќе бидеме секогаш подготвени.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
Овој производ не содржи во внатрешноста на додатоци
DIY треба лепак
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. ако сакате . Оваа точка не се вклучуваат чевли.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Најдобри понуди