Најевтиниот Безжична paging (пејџер) бел услугата smart watch Y-650 со К-O1 висок квалитет на ѕвончето за клиентите употреба

Најевтиниот Безжична paging (пејџер) бел услугата smart watch Y-650 со К-O1 висок квалитет на ѕвончето за клиентите

DEN 10896.00
 

Тековен
Количина на стоки

и копчето е водоотпорен.
Компонента :
Примачот : Dot matrix LED екран,LED екран,зглобовите пејџер(се избере)
Далечински contoller(изборен)
Батон : 1-копче копче,2-копче копче,3-копче копче,4-копче копче(изберете еден или повеќе)
Копчето стојат(изборен)
Мени носител(изборен)
Пејџер : Алфанумеричка
Сигнал подобрувач : изборен
Решение :
1)Револуционерен производ за зголемување на персоналот ефикасноста,намалување на трошоците за работна сила.00 /парче
Ресторан Табела Повик Систем со 22pcs 433.Го поздравуваме вашиот ОЕМ. Па тоа е многу лесно да се користи за да се подобри услуги и ефикасност.92 mhz
Се пренесува Моќност : ≤10m W
Се пренесува од Далечина : > 200m во отворен простор
Димензија : 60*60*22mm
Друга боја копчето за вашата изберете :
Воведувањето на Лентата за Безжична Келнер Повик Систем
Како да се работи :
Тоа вклучува предавателен уред и уредот што прима.
·Некои копчиња на било кој јазик и логото е прифатливо .
·Копчиња број може да се дефинира од страна на Екранот Поставување,го копчето може да фиксни или залепите на ѕидот или на маса.7 V (Li-ion батерија)
Работат на струјата :
Осетливост : 85d B
Фреквенција : 433.
3)Подобрување на клиентите благодарност за вашата услуга.00 /set
До 2015 најновите Ресторан Повикувајќи Систем со 25 безжична повик копчиња и 1 број екранот, превозот free US$ 414.92 mhz предавател копчиња, 2 часовници и 1 екранот, превозот free US$ 448. Висока осветленост LCD дисплеј со 3 потсетуваат на сцени : звук, вибрации, и со звук и со вибрации
3.
Најевтиниот Безжична paging (пејџер) бел услугата smart watch Y-650 со К-O1 висок квалитет на ѕвончето за клиентите употреба
2 парчиња Види Зглоб Пејџер Приемник Y-650; може да се покаже времето и различен тип на услуга
15pcs Повик Копчето К-O1-White Yellow
Спецификација на Зглоб Види Пејџер Приемник Y-650
1. 1-копче копче : ПОВИК
5. 100% Водоотпорни
2.Екранот и Сигнал Подобрувач се управувани од страна на 100-240 V напојување,и други додатоци 3 AAA батерија управувана. ќе се покаже на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик.
4)Обезбедуваме опуштена атмосфера. Боја : Бело-Црно, Бело-Црвено, Бело-Сино, Бело-Жолта; Бело-Зелена
Технички Параметар :
Работен напон : DC 12 V
Работат на струјата : ≤35m A
Фреквенција : 433.

Други карактеристики

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
Y-650+O1-WY
копчето боја:
Бело-Жолта
Фреквенција:
433.92 MHZ
Десктоп:
Yes
Опсег:
300-500M во отворен простор
сертификација:
CE
1-копче:
Повик
Копчето големина:
60*60*22mm
Име:
Безжична paging (пејџер) бел servicel
Примена:
Ресторан, кафе, чај куќа, Бар, кафуле, Паб, Спа
Види тип:
Батерија

Најдобри понуди