Бесплатен Превозот! НОВИ 5pcs/многу Смола Животинско Симпатична Смола Животните се Погледне До Небото За Надеж Среќа Смола Подарок мешани

Бесплатен Превозот! НОВИ 5pcs/многу Смола Животинско Симпатична Смола Животните се Погледне До Небото За Надеж

DEN 684.00
DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Р esin Животно ,мешани дизајни
Секој подарок Кутија за пакување, со шарени слика налепница надвор.
Големина : околу 5.5 cm
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Други карактеристики

Регионален Функција:
Европа
Тема:
Животните
дизајн:
мешани
is_customized:
Yes

Најдобри понуди