Електронска Компонента TJP37RGA171I-Z6068 24V DC 20RPM Намалување на Опрема Кутија Мотор

Електронска Компонента TJP37RGA171I-Z6068 24V DC 20RPM Намалување на Опрема Кутија Мотор

DEN 567.00
DEN 708.48
 

Тековен
Количина на стоки

96"
Вкупната Должина(Прибл. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. И ние ќе го прават истото. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот.23"
Главен Материјал : Метал
Тежина : 207g
Пакет : 1 PC
Превозот :
1. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Само-услуга Шопинг Процес :
. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.
Други Политики :
1. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.31"
Менувачот Дел Дијаметар : 37mm / 0.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Електронска Компонента TJP37 RGA171 I-Z6068 24 V DC 20 RPM Намалување на Опрема Кутија Мотор
Спецификација :
Име На Производ : Опрема Мотор
Модел : TJP37 RGA171 I-Z6068
Номинална Напон : 24 V DC
Излезна Брзина : 20 RPM
Излез Бунари со Дијаметар : 6mm / 0.

Други карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
20RPM
Напон(V):
24v DC
Број На Модел На:
TJP37RGA171I-Z6068
Употреба:
Домашен Уред
Изградба:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди