Бесплатен превозот! Illuminati Пирамида Око Симбол Masonic Pendant не ' Рѓосувачки Челик Накит Freemasonry Biker Pendant SWP0319G

Бесплатен превозот! Illuminati Пирамида Око Симбол Masonic Pendant не ' Рѓосувачки Челик Накит Freemasonry

DEN 1020.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Функција : Masonic Pendant
Материјал : 316 L стандардна нерѓосувачки челик
Цена : Висок квалитет и прифатлива цена
Испорака : Ние нудиме DHL/EMS/Кина Пост/e Paket
Секој pendant ќе бидат опремени со нерѓосувачки челик топката линк синџир дебелина 2.4 mm.

Други карактеристики

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
STBZCXH
Број На Модел На:
SWP0319G
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Големина:
31*37*5mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Најдобри понуди