На high-end сопствени супер убава црвена памук жакард флорални зелено платно домот на high-end мода ткаенина печатење на тешки DIY

На high-end сопствени супер убава црвена памук жакард флорални зелено платно домот на high-end мода ткаенина

DEN 1102.00
DEN 1344.00
 

Тековен
Количина на стоки


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 143cm
Тежина : 376 g/m
Состојки : хемиски влакна
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.
https : //item.taobao.com/item.htm?id=541795112686

Други карактеристики

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Материјал:
Полиестер / Памук
Ширина:
143cm
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди