Целосна карбонски влакна ултра-светло сет велосипед 3k поставите 3k

Целосна карбонски влакна ултра-светло сет велосипед 3k поставите 3k

DEN 135.00
DEN 165.12
 

Тековен
Количина на стоки

детали за производот

Други карактеристики

Должина На Ножот:
На чинијата капак група
Употреба:
Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
Материјал:
Јаглерод Влакна
Матични Големина:
На чинијата капак група
Големина На Тркало:
12-16 инчен
суспензија:
No
Број На Модел На:
На чинијата капак група
ОДГОВАРА ЗА:
На чинијата капак група
Тип:
На чинијата капак група

Најдобри понуди