Rockeybright e39 ангел очи led бела e39 led маркер ангел очи за bmw e60 e61 e63 e64 e83 x3 х5 e53 ореол светилки сијалица

Rockeybright e39 ангел очи led бела e39 led маркер ангел очи за bmw e60 e61 e63 e64 e83 x3 х5 e53 ореол светилки

DEN 1104.00
 

Тековен
Количина на стоки


e39 ангел очи led бела e39 led маркер ангел очи за bmw e63 e64 e83 x3 e53 х5 ореол светилки сијалица
e39 led маркер ангел очи функција : Plug and play, директна замена за вашите оригинални маркери Добри перформанси,ниска потрошувачка на Топлина отпорни,shockproof и водоотпорен Светла led бела Напон : 12v Директна замена на жолта халоген светилки Супер светла led и smd технологија Тие промени за bmw жолтеникаво ангел очи сијалица со овој xenon светла бела висока моќност сијалица;за да одговара со ксенон фарови Емитуваат xenon супер бела боја Брзо Инстант start-up време од Една година производот, гаранција, led ангел очи e39 погоден за : За BMW (со акции опремени Ангел Очи/Ксенон Фарови само) : 2001-2003 5-серија E39 лице-крена (525i,530i,540i) од 2004 до 2007 година 6-серија E63/E64 (пред facelift) 2002-2008 7-серија E65/E66 (745i,745 Li,750i,750 Li,760i,760 Li,B7 ALPINA) од 2004 до 2007 година 1-серија E82 E87 пред facelift 2006 година по facelift-2010 E83 X3-серија 2004 година по facelift-2006 E53 Х5-серија
Пакување : 1set=2 парчиња x e39 led маркер светла во кутија Фотографии за вашиот референца само Плаќање Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика. Превозот на Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата. Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни дена увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот. ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress гласник на Продажбата Однос на Сите item носи 12 месеци гаранција. Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него. Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена. Повратни информации Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас. Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !

Други карактеристики

Материјал Тип:
Алуминиум & Пластика
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Осветлување и декорација
Бренд Име:
Rockeybright
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
за bmw E39/E53/E63/E64/E65/E66
Гаранција:
1years
Животен век:
>50,000 h
автомобил модел 1:
ангел очи за bmw E83 X3 E53 Х5
Извор На Светлина:
LED светла ангел очи за bmw
Автомобил модел:
led ангел очи за bmw E39 E53 E63 E64
Употреба:
LED маркер за BMW E39
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
e39 предводена од маркер
Автомобил модел:
E39 led ангел очи

Најдобри понуди