VR ТРКИ - Прилагодливи CAM ОПРЕМА БРЗИНИ Макара за BMW E21 E28 E30 Е34 E36 318i ( 2 парчиња) Црвена VR6537R

VR ТРКИ - Прилагодливи CAM ОПРЕМА БРЗИНИ Макара за BMW E21 E28 E30 Е34 E36 318i ( 2 парчиња) Црвена VR6537R

DEN 1539.84
 

Тековен
Количина на стоки


start Isv Module Wrap10041
end Isv Module Wrap10041
VR ТРКИ - Прилагодливи CAM ОПРЕМА БРЗИНИ Макара за BMW E21 E28 E30 Е34 E36 318i ( 2 парчиња)
Црвено VR6537 R
ГОЛЕМИНА на :
T6061 Т-6 Авиони Одделение Палка Алуминиум
100% Сосема Нов. Никогаш не Се Користат или се Инсталирани.
КАРАКТЕРИСТИКИ И СПЕЦИФИКАЦИИ
100% Сосема нов
Супер Мала Тежина T6061 Т-6 Авиони Одделение Палка Алуминиум
Компјутер ЦПУ Машински за Прецизност Рамнотежа
Компјутеризирана CNC Изработени, од Цврст Алуминиум за Структурните Интегритетот да го Издржат Сите Ниво на ВРТЕЖИ во минута
5~15 Коњски Сили Добивка
Во согласност Hoursepower Добивка на Сите Брзина на Моторот
Тешко Елоксирани Техники се користат за да се Задржи Бојата од Исчезнува & Направен да трае
Перформанси & Квалитет Гарантиран
ПАКЕТ :
1 Пар x Cam Опрема
ДОАЃААТ СО ЦРНА ПАКЕТ.
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.
Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Професионалната инсталација се препорачува.

Други карактеристики

Година:
Универзална
Име На Модел:
E30 E36
Зафатнина:
1
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
алуминиум легура
Специјални Функции:
1
Бренд Име:
LZNE
Тип На Објект:
Чудак Механизам
боја:
Црвена
Точка име :
Кам Опрема
Функција:
моторот
Место на Потекло:
Тајван
is_customized:
yes
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Првиот Клучен Збор :
Кам Опрема
ВТОРИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
E30 E36
ТРЕТИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
E30 E36CAM ОПРЕМА
ОДГОВАРА ЗА:
за BMW E21 E28 E30 Е34 E36 318i ( 2 парчиња)

Најдобри понуди