AC 100V-240V да 24V DC 0.5 НА RJ45 Приклучок за Полнач РОЕ Моќ Над Ethernet Адаптер за Напојување

AC 100V-240V да 24V DC 0.5 НА RJ45 Приклучок за Полнач РОЕ Моќ Над Ethernet Адаптер за Напојување

DEN 455.52
 

Тековен
Количина на стоки


Влез : 100-240 V Излез : 24 V 0.5 DC + 4,5 игли, - 7,8 игли во Текот напон заштита, заштита од Преоптоварување Краток CKT заштита, во Текот температура Заштита Пакет се вклучени : 1 x pc 24 V 0.5 A ( AC кабелот за Напојување не е вклучен)
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
dolmobile
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
24V 0.5 A
Напон:
24V

Најдобри понуди