Цртан филм прекрасна слон Памук и лен мали свежи перница троседот седиште перница перница автомобил половината перница

Цртан филм прекрасна слон Памук и лен мали свежи перница троседот седиште перница перница автомобил половината

DEN 1007.52
 

Тековен
Количина на стоки


Цртан филм прекрасна слон Памук и лен мали свежи перница троседот седиште перница перница автомобил половината перница
Големина на располагање(cm) :
45x45cm перница маска+core
55x55cm перница маска+core
Материјал : квалитет тешки лен памучна ткаенина+PP памук
слон портокал
слон небото сино
слон црвени
слон светло сина
слон лен

Други карактеристики

Спецификација:
45x45cm, 55x55cm, 30x50cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Обична
Употреба:
Седиште
Број На Модел На:
chw-1089
Функција:
Анти-Decubitus,Memory
Материјал:
Платно
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Шема:
Крпеница
Тип:
Cusion
Обликот:
Плоштад
Техника:
Плетени
Бренд Име:
Warmfeel
Пополнување:
PP Памук
Спецификација:
Cusion cover, Cartoon, Cotton

Најдобри понуди