Брза Бесплатен превозот NZ-2 Прирачник за Автоматско Серпентина Рака Ликвидација Машина Winder

Брза Бесплатен превозот NZ-2 Прирачник за Автоматско Серпентина Рака Ликвидација Машина Winder

DEN 13942.00
DEN 14832.00
 

Тековен
Количина на стоки

NZ-2 Прирачник за Автоматско Серпентина Рака Ликвидација Машина
Оваа серија на автоматско рака ликвидација машина прифаќа опрема за пренос, покажувач или електронски шалтер,
механичка контрола на автоматски линија. Тоа може да се користи за сите видови на ликвидација круг број помалку и потребата за
автоматско уредување мал калем.
Спецификација :
Применливи жица со дијаметар : 0.06-0.50 mm Може да ред на серпентина дијаметар : 12-150mm Може да празнење серпентина ширина : 6-110mm Смета опсег : 0-2499 прстен Пренос размер : 1 : 6 (брзо); 1 : 1.5(бавно), две брзини Тежина : 20 КГ

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
CHEONET
Тип:
Други
Број На Модел На:
NZ-2

Најдобри понуди