Битка Змија Три-агол Шамија / Typhon bandanna/ кавер-Bandanna/Јава Пешачење Спортски марами/ Outddoor кавер-шалови

Битка Змија Три-агол Шамија / Typhon bandanna/ кавер-Bandanna/Јава Пешачење Спортски марами/ Outddoor кавер-шалови

DEN 575.52
 

Тековен
Количина на стоки


Битка Змија Три-агол Шамија / Typhon bandanna/ Битка Змија кавер-Bandanna/Јава Пешачење Спортски марами/ Outddoor кавер-марами Опис на Производот Битка Змија Три-агол Шамија / Mardrake bandanna/ Битка Змија кавер-Bandanna/Јава Пешачење Спортски марами/ Outddoor кавер-шалови
1. факултативна Маскирна Шема
2. Дише брзо-суви материјали
3. Lycra материјал за цела сезона
1.6 Факултативна Битка змија боја 2. Дише Материјал 3. Lycra материјал за цела сезона

Други карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
TGHB-WT.

Најдобри понуди