50PCS/Кутија 5CM Роуз Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Подароци за Нова Година на Подарок DIY Вештачки Цвеќиња Дома Декор

50PCS/Кутија 5CM Роуз Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Подароци за Нова Година на Подарок DIY

DEN 1188.00
DEN 2160.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница. Се очекува да уживаат во шопинг ..
50 PCS/Кутија 5 CM Роуз Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Божиќ Подароци DIY Вештачки Цвеќиња Дома Декор
Објектот Специфики :
1.Материјал : сапун.
2.Боја : розова, виолетова ,сина.црвено,и така натаму, како picure.
3.Големина : цвет : 5cm,
4.Тежина : 500g Пакување Листа :
1*50pcs / кутија Опис на Производот : 1.Сапун цвет може да се користат за декорација, може да се претстави како подарок за пријател, можете да го направите меур бања.
2.Се однесува на фестивалот, брак, Денот на Вљубените. Цвеќиња покажуваат : ве Молиме Истакна : Цвет Можеби Притиснати Од други Парцели или Стои Од поштата Workman.Но, Тоа е во Ред.Може да се Земе Назад до Живописни со Вашата Рака или можеле да произлезат од нив од Страна на водената Пареа ве Молиме да се Разгледа Пред Цел.И ве Молам не Ставајте цел ако ви се Ум.Однапред ви благодариме. Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен избор
2.Ве молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат.Ви благодариме 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!

Други карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Денот на вљубените
Бренд Име:
wsryxxsc
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Број На Модел На:
AF10181
Стил:
Цвет
Материјал:
Хартија
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Најдобри понуди