10PairsWomen Чорапи Краток Глуждот Брод Ниска Намали Чорапи Симпатична се Облекуваат Чорапи Екипажот Секојдневен Памук Мешавина Sock Sokken Chaussettes Femmes Meias

10PairsWomen Чорапи Краток Глуждот Брод Ниска Намали Чорапи Симпатична се Облекуваат Чорапи Екипажот Секојдневен

DEN 327.00
DEN 503.52
 

Тековен
Количина на стоки

Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Дестинација
Прибл.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации. Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. ако ви се
не се задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.
10 Pairs Women Чорапи Краток Глуждот Брод Ниска Намали Чорапи Симпатична се Облекуваат Чорапи Екипажот Секојдневен Памук Мешавина Sock Sokken Chaussettes Femmes Meias
Материјал : Памук&Другите
answer : ___________________________ note : ние ќе ја испрати на боја по случаен избор ,ви благодариме за вашето разбирање
Големина : една одговара на повеќето,одговараат CN ГОЛЕМИНА : 35~40;НИ ГОЛЕМИНА : 5~8;велика БРИТАНИЈА, ГОЛЕМИНА : 4~7.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
efero
Број На Модел На:
Други
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук Мешавини
Објектот Должина:
20cm

Најдобри понуди