свадба корист подарок и рекламирање материјали -- Љубовна Приказна Карти за Играње Покер игра Bachelorette Партија Корист 100sets/многу

свадба корист подарок и рекламирање материјали -- Љубовна Приказна Карти за Играње Покер игра Bachelorette

DEN 9804.00
DEN 10656.00
 

Тековен
Количина на стоки


4) Feed врати известување(ВАЖНО)
Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.
Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон
3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.за сопствени или оддалечена област
Ние ќе брод во 3-5 работен ден по исплата потврди. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.
Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Контактирајте со нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Клиентот е одговорен за враќање. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.
Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така $1 како комерцијална вредност. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
3)се Враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба корист подарок и рекламирање материјали Љубовна Приказна Карти за Играње Покер игра Bachelorette Партија Корист 100sets/многу
Тежина : 100 G
Пакет : 54 компјутери карти за играње по собата во сино подарок кутија
Големина на gitf кутија : 10cm*8см*2cm
Количина : 100sets по многу
КУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ :
1)Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само
2)Превозот
1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена размена
услуга од превозот датум против неисправни производи.

Други карактеристики

Број На Модел На:
ОЕМ
Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажман
Материјал:
Картон
Шема:
број
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1 поставува
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Најдобри понуди