Бела Египетска принцеза се облекуваат за ноќта на Вештерките cosplay костимот Партија возрасни воин облека женски грчката божица фенси облека cosplay

Бела Египетска принцеза се облекуваат за ноќта на Вештерките cosplay костимот Партија возрасни воин облека

DEN 1322.00
DEN 1391.52
 

Тековен
Количина на стоки

Спецификација : боја : белата и злато ДИМЕНЗИИ : (ОДГОВАРААТ ЗА Максимална БИСТА 95 CM, ПОЛОВИНАТА 72 CM) БОЈА : КАКО НА СЛ ПОКАЖЕ Пакет се вклучени : еден сет (облечи + Хривнија + headwear)

Други карактеристики

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Синтетички
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1#
Компоненти:
Фустани
Извор Тип:
Историски
Знаци:
Чо Hakkai
Тип На Објект:
Се поставува
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Плетени
Материјал:
Памук, Полиестер
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Извор:
tv

Најдобри понуди