Бесплатен превозот 6PCS/SET 0# 1# 2# 3# 4# 5# 100mm дијамант mansory само да се придржуваат сува полирање влошки за целиот процес полирање

Бесплатен превозот 6PCS/SET 0 1 2 3 4 5 100mm дијамант mansory само да се придржуваат сува полирање влошки

DEN 863.52
 

Тековен
Количина на стоки

Всушност,јас, исто така, сакаат добра за да биде испорака наскоро,па секој купувачот ќе бидат задоволни со мојата услуга.Ви благодариме за вашата поддршка. И јас ќе се обезбеди следење на број за секоја цел. Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината,јас може да го прогласам за тоа како "подарок" со помала вредност. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Опис На Производот :
Дијамант сува полирање подлога 4" Mansory сува мелење полирање мека мелење камен самолепливи 100mm
Пакетот вклучува :
6 PCS полирање влошки како следново :
0# 1pc
1# 50mesh 1 PC;
2# 150mesh 1 PC;
3# 300mesh 1 PC;
4# 1000# 1 PC;
5# 2000# 1 PC;
Апликации :
увоз песок како суровина , остар и издржливи .Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,ако сакате да го промените,pleasenotic нас однапред . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и купувачот МОРА да ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број, и специфична причина за враќање.Но јас ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
50pcs/100pcs во картонска кутија. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност . Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако ви се допаѓа мојот објекти и услуги.
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.ИЛИ НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА.
Повратни информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Но брзината на Кина пост е надвор од мојата контрола. Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување. За да се користи со ангел мелница за сува полирање на различни камења како гранит/мермер/бетон/плочка итн
Слични Производи :
Производ Слики
Пакет :
1pc во меур торба;10pcs ќе биде во меур торба со ленти за воздух товар.

Други карактеристики

Број на Компјутери:
6 компјутери
DIY Материјали:
Облицовка
Големина:
100mm
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
В. Џ.-DCW1002002
Производот:
дијамант сува полирање подлога
Големина:
4 100mm
Примена:
сува полирање mansory
КОЛИЧИНА:
6Pcs

Најдобри понуди