Печатач чип за Xerox WorkCentre 232 238 245 245 265 275 тапан чип

Печатач чип за Xerox WorkCentre 232 238 245 245 265 275 тапан чип

DEN 2227.20
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа е експерт главно во тонер кертриџ преброим чипови, повеќе од 1000 модели, компатибилни со повеќе од 20 печатач брендови. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние сме искрени, обединети, позитивни.
И нашите неисправни стапка е помалку од 0. Ние нудиме бесплатно следење на број што е можно превозот надвор. Се надевам дека ќе може да се разбере.
За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Нашите главни производи :
Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен for NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Забелешка : Ако други чипови можете исто така ќе треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене или ме остави порака.,Ltd, која е основана во 2002 година има млад и енергичен тим. Брод-time : ние ќе го испратите вашиот пакет од 1-3 дена, по добиено вашето плаќање.
Јас ќе се обидам моето најдобро да ги задоволат вашите барања. Благодарам многу!
Ако ви треба добра итно, ве молиме обидете се да се избере Меѓународни патишта ( DHL, Fedex, UPS-от, EMS, ТНТ), кој трае околу 5-8 дена.
Пакет :
Nuetral пакет
Еден пакување со анти-статички и кеси.
Квалитет на гаранција :
Ние тест чипови, еден по еден да се осигураме дека нашиот квалитет пред ние брод надвор чипови.
Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ако цел количина е помала од 5000pcs, ние и ветуваме да ја испорача на чипови во 8 часа.1% начин на Плаќање :
Т/T,Western Union Пакување :
Статички торба или зависи од вашето барање
Answer : ___________________________ Note : има два вида на кертриџ број.
Го поздравуваме вашиот било истрага и цел во секое време!.

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
Чип за Xerox WorkCentre-232/238/245/245/265/275 тапан
is_customized:
Yes
Модел На Печатач:
Чип за Xerox WorkCentre-232/238/245/245/265/275 тапан
Кертриџ кодот:
113R00672/ 113R00608
Принос страница:
#
време на испорака:
1-3 дена по добивањето на уплатата

Најдобри понуди