Fuji Додатоци 4.2/4.5 М 3 секции Јаглерод SURF риболов прачка Далечината на Фрлање на Род Интервенира фрли Сидро род кастинг 100-250g

Fuji Додатоци 4.2/4.5 М 3 секции Јаглерод SURF риболов прачка Далечината на Фрлање на Род Интервенира фрли

DEN 5036.00
DEN 5036.16
 

Тековен
Количина на стоки

Риболов прачка само една боја, иста како на сликата шоу. Опциите на боја значи различни модел : Бела значи 4.2 М / Wight : 585g / Врвот кол : 3.3 мм / Bott кол : 23.2 mm / Затворени : 147cm / кастинг wight : 100-250g Жолта значи 4.5 М / Wight : 575g / Врвот кол : 3.4 mm / Bott кол : 23mm / Затворени : 157cm / кастинг wight : 100-250g Ролна седиште се Fu JI Но Прстен имате 2 опции : Тип 1 - САМО врвот прстен е FUJI Додатоци, други прстен се тип KW Тип 2 - Сите прстени се тип CR, НЕ Fuji прстен default испрати type1, АКО треба тип 2, ве молиме оставете ми порака.

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тврдост:
Superhard
Број На Модел На:
0220
Материјал:
јаглерод
категорија:
Далечината На Фрлање На Род

Најдобри понуди