Tourbon Лов Пиштол Додатоци Прилагодливи Црна Пиштол Buttstock Образ Остатокот Подлога Пушка Кожа Пиштол Одвратна Подлога со 3 Парчиња Подлога

Tourbon Лов Пиштол Додатоци Прилагодливи Црна Пиштол Buttstock Образ Остатокот Подлога Пушка Кожа Пиштол Одвратна

DEN 2366.00
DEN 2783.52
 

Тековен
Количина на стоки


Образ Парче Одмор - образ остатокот направени од тактички најлон и neoprene. - Со цел да се одржи до 10 пушка школки, 2 џебови и 3 големина на ЕВА пена образ подлога ќе ви помогне да бидете на целта. - Прилагодлив webbing cinch ремени со тока затворање - Удобен и лесен за употреба Одвратна Подлога - Направени од вистинска кожа - Целосно рачно изработени направена - Убаво stitched, модерен класичен дизајн - Доаѓаат со вграден-во дебела Neoprene - Совршен вашиот рамо кога снимање
За Превозот :
1. Кога ќе го поставите цел, предметите ќе бидат испратени во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен(Ќе се продолжи и во празници).
2. Времето за испорака на сите меѓународни пратки не можат да се гарантираното од наша страна, се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на ефикасноста на вашите приеми.
Враќање & Наплата :
1. Ние нудиме 7 дена бесплатен замена од денот таа е примена.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и ќе треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на вашите полн износ ако стварта скршени.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно,ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Други карактеристики

Број На Модел На:
HA706NLNE-Б.К/HA421LE Пиштол Образ Парче Одмор
Бренд Име:
Tourbon
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина
Големина:
Cheek Pad
Тежина:
Cheek Pad
Материјал:
Најлон и neoprene
Модел:
HA706NLNE-Б.К/HA421LE
Тип:
Лов Пиштол Додатоци
is_customized:
Yes
касети:
10 школки
Име на производ:
Tourbon Пиштол Образ Парче Одмор

Најдобри понуди