Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки h186

Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки h186

DEN 636.00
DEN 670.08
 

Тековен
Количина на стоки

Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки имајте предвид; При изборот на големината, ве молиме да се контролира големината на маса, следете ги вашите метри должина, одберете ја соодветната НИ големина. Чевли прирачник за мерење, постојат грешки од околу 0.3.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Outsole Материјал:
корк
Моден Елемент:
Цвет
Сезоната:
Лето
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
h186
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Шаблон Тип:
Флорални
Со Платформи:
Yes
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
MAGNOLIAFRAGRANT
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
is_customized:
Yes
Пета Тип:
Платформи
Пета Форма:
Абнормални Потпетици
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Процесот:
Шиење
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ

Најдобри понуди