(30 ПАРЧИЊА) Кристално булчински beaded кристал sash applique за свадба вечер фустан DIY железо на WDD0185

(30 ПАРЧИЊА) Кристално булчински beaded кристал sash applique за свадба вечер фустан DIY железо на WDD0185

DEN 4176.00
 

Тековен
Количина на стоки


Кодот
WDD0185
Материјал :
Кинески одделение А rhinestones, стакло, бисер монистра
Големина
6.50 см ширина x должина 24cm
Боја :
сребро јасно
Technic :
beaded со железо на поддршка
пакување
30pcs по пакет
Употреба
Свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
MOQ
1 пакет (30 парчиња)
Превозот :
(DHL, UPS-от, Fedex 3-8 дена)
По продажбата на
Замена прифатени за квалитет проблем. Купувачите плаќаат за товарни на враќање. Замена не се прифатени ако нема квалитет проблем.
NBL Облека Додаток кој се специјализира во облека, додатоци како beaded закрпи, чипка, јака, beaded кроење, појас, се отстранува со rhinestones, brooch, батон, тока..итн. Ние сме професионални и имаме повеќе од 20 години искуство. Нашите производи се извезуваат во земјите од целиот свет. Имаме професионален тим. Висок квалитет е загарантирана и задоволен по продажбата на услугата е обезбедена.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно изработени
Техника:
Beaded
Големина:
6.50cm width x 24cm length
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
WDD0185
боја:
сребро јасно
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по пакет
Минималната Количина:
1 пакет=30pcs
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло
превозот:
UPS-от,DHL, FEDEX (3-8 дена)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди