Моден Бренд Бела Трева Бисер Монистра Мода Lanyard Ѓердан Рака Beaded Совршен за ПРОЕКТ Значки И Клучеви

Моден Бренд Бела Трева Бисер Монистра Мода Lanyard Ѓердан Рака Beaded Совршен за ПРОЕКТ Значки И Клучеви

DEN 336.00
DEN 474.24
 

Тековен
Количина на стоки

Бела трева направи ѓердан модерен, добра алтернатива за канцеларијата дама како што можете безбедно да се одржи вашата картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА и копчињата. Нашите приврзоци се за 84 CM долго (должината на работникот работната дозвола не се пресметува ). тој ѓердан станува моден украс кога ќе unhook тоа. Можете да го носите насекаде, во канцеларии, училишта или дома, или да одат на забави, банкети и топки, или како носи тоа да трговски центри, кафетерии или фото студио. Можете да го носат во затворени простории или на отворено, итн.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Кралицата Се Зголеми
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
QN6258sp
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
ios
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Pendant Големина:
Никој
боја:
Сина
Големина на:
84CM
Материјал:
сомот лента
Други Стил :
неутрална , чисто
Нето тежина:
85g
Одговараат За:
девојка , девојка , дами , пријател, сестра
Повод:
Забава , Роденден , во трговскиот Центар , Дневна
Превозот:
Цел>$ 5 Бесплатен Превозот Брза испорака
Авто - Производ:
Да ,Поддршка на Големо ( да се Добие подобра цени )
Метали Тип:
Platinum Позлатен

Најдобри понуди