Бесплатен Превозот HTD345-3M-9 заби 115 ширина 9mm должина 345mm HTD3M 345 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето појас 10pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD345-3M-9 заби 115 ширина 9mm должина 345mm HTD3M 345 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето

DEN 1080.00
 

Тековен
Количина на стоки


ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. 30мм,35mm,40mm,45mm . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Други карактеристики

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD 3M
Тип:
времето појас
материјал на појас:
Гума
Должина:
345
боја:
Црна
Ширина:
9mm
Забите број:
115
Теренот:
0.118(3.00 mm)
Појас За Висина:
0.095(2.41 mm)
Забот Висина:
0.046(1.17 mm)
Количина:
10pcs
is_customized:
Yes

Најдобри понуди