Акции на Превозот Нови 12V LED Сијалица Автомобил Резервни Светилка 881 PGJ13 12V/25W За Универзална Замена Пред Foglight

Акции на Превозот Нови 12V LED Сијалица Автомобил Резервни Светилка 881 PGJ13 12V/25W За Универзална Замена

DEN 866.00
DEN 912.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Примена : Пред Foglight
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Работен Напон/Напојување : 12 V/55 W
3). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Време На Испорака :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Температура на чување : -45~+75centi-степен
6). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Штекерот/Bas : 881/PGJ13
2). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Боја : Бела
4). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Операција Температура : -30~+55centi-степен
5). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
881
Бренд Име:
Де. МО
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Производител:
Тојота
Лер Зрак Тип:
Комбо
За Автомобил Светилка:
За Магла
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
Универзална
Автомобил Марка:
Универзална
Wattage:
25W

Најдобри понуди