NOVOVISU За Chevrolet SS Браник Усни Усните / Спојлер За Автомобил Подесување /Body Kit + Лента / Пред Здолниште

NOVOVISU За Chevrolet SS Браник Усни Усните / Спојлер За Автомобил Подесување /Body Kit + Лента / Пред Здолниште

DEN 1281.00
DEN 1685.28
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе брод тоа во рамките на 1-7 работни дена по плаќање потврдена . Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашите производи,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Овој опис, само за Пост Воздух Mail Shpping.1 KG
Погоден
За Chevrolet SS
За Chevrolet SS Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира . 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Други карактеристики

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Автомобил модел:
За Chevrolet SS
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Материјал Тип:
EPOM
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобри понуди