STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery половина вратило нафта печат, пренос оска печат на големо,Бесплатен превозот

STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery половина вратило нафта печат, пренос оска печат на големо,Бесплатен

DEN 624.00
 

Тековен
Количина на стоки

Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Благодарам многу. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ви благодарам многу. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Или испратете уште една нова една за да ви. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. По двете тебе и мене потврди проблеми.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.

Други карактеристики

Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди