Двојно Гајтанот A-2000F 10BB Врти Риболов Ролна Намамат Репортажите Рок Риба Ролна Пред Влечете Метални Тркала Рачка Риболов Tackles

Двојно Гајтанот A-2000F 10BB Врти Риболов Ролна Намамат Репортажите Рок Риба Ролна Пред Влечете Метални Тркала

DEN 1268.00
DEN 1334.40
 

Тековен
Количина на стоки


Две полн метал гајтанот
9 BB+1 RB висок квалитет на топката лежишта
Alluminum рачка
Тежина : 260g
Линија капацитет : mm/m 0.18/240 0.20/200 0.25/140
Макс влечете : 4kg

Други карактеристики

Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
A-2000F
Топката Лежишта :
9+1
Тежина:
260g
линија капацитет:
0.18/240m 0.20/200m 0.25/140m
макс влечете:
4kg
Рачка Материјал:
Alluminum
категорија:
Пред Влечете Врти Ролна

Најдобри понуди