5 Парчиња Магнетни 5.5 мм Хексадецимален Штекер Орев Setters Возачот S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело Долго 100mm

5 Парчиња Магнетни 5.5 мм Хексадецимален Штекер Орев Setters Возачот S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело

DEN 780.00
 

Тековен
Количина на стоки


5 Парчиња Магнетни 5.5 мм Хексадецимален Штекер Орев Setters Диск
Материјал : S2 Челик
Хексадецимален месо тело : 6.3 mm/ 1/4"
Хексадецимален Грло : 5.5 мм
Должина : 100mm

Други карактеристики

Големина:
100mm
Завртка Тип На Глава:
Хексадецимален
Тип:
Магнетни Шрафцигер

Најдобри понуди