Бесплатен Превозот 5pcs/лот 2*150cm магија лента кабел вратоврска најлон рака со Пластични копчето Кука Јамка магија Лента со тока

Бесплатен Превозот 5pcs/лот 2*150cm магија лента кабел вратоврска најлон рака со Пластични копчето Кука Јамка

DEN 684.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


име на производ :
5pcs/многу 2cm x 150cm магија лента кабел вратоврска најлон рака со Пластични копчето Кука Јамка магија Лента со тока кабел вратоврска, пластични (најлон) кабел врски, кука&јамка околу рака..
Големина : 2 цм ширина x150 см должина(кука : 10cm должина,јамка : 140cm должина)
Материјали : Најлон Ремени + Пластика тока
Бои : црвена,жолта,сина,зелена,розова,небо сина,портокалова,црна,бела,сива(стр.s : наведете која боја,може да се меша бои заедно,само оставете порака до мене.во спротивно вашата цел ќе бидат испратени во боја по случаен избор, genreally,на јадицата е црно ,а на циклусот е боја)
Спецификации :
1)направени од најлон.
2)авто -грчевито држејќи се за,бескрајно adjusttable.
3)Идеален за употреба во поправи хаос стоки
Употреба :
Кабли и Жици за Управување,Чанти, Облека, Чевли, багаж, книга ,
Магијата лента кабел врски се важечки за сите видови на стража работа.
Можете да го користите да се организираат во сите видови на електрични жици и кабелски врски лесно во вашата канцеларија или дома.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
2cm*150cm
Тип:
releasable
боја:
црвена,жолта,сина,зелена,портокалова,небо сина,розова,виолетова,црна,бела,сива
Ширина:
2cm
Должина:
150cm

Најдобри понуди