висок квалитет на Ласерски точка индикатор за Ниво Leveler ротација Хоризонтална Вертикална Линија Мерење алатка со Tripod количка за 15%

висок квалитет на Ласерски точка индикатор за Ниво Leveler ротација Хоризонтална Вертикална Линија Мерење алатка

DEN 202.00
DEN 231.84
 

Тековен
Количина на стоки


висок квалитет на Ласерски точка индикатор за Ниво Leveler ротација Хоризонтална Вертикална Линија Мерење алатка со Tripod свитлива
Answer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало пакет и батеријата , бидејќи ако производот со батерија, царинската не ќе помине, се надевам, ќе може да се разбере, ви благодариме

Други карактеристики

Големина:
85x38x135mm
Бранова должина:
0.5 mm
Бренд Име:
JUANJUAN
Тип:
Вертикална & Хоризонтална Ласери
Мерење Модел:
2 линии
Прецизност:
Број На Модел На:
lv06

Најдобри понуди