13*8cm smart картичка тенок раб авто светлата винил fim инсталирате squeegee алатка мека Вметната работ squeegee автомобил завиткување алатки A63

13*8cm smart картичка тенок раб авто светлата винил fim инсталирате squeegee алатка мека Вметната работ squeegee

DEN 170.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки

13*8cm smart картичка тенок раб авто светлата винил fim инсталирате squeegee алатка мека Вметната работ squeegee автомобил завиткување алатки A63
започнете
крајот
Модел : A63
Производ : squeegee
Големина : 13x8 CM
Материјал : PE пластичен
Примена : Винил инсталирање алатки, градежни алатки, индустрија алатки,рекламата филм инсталирате..
Функција : еко-пријателски, имаат големи залихи, може да снабдување на стока во краток период.

Други карактеристики

Материјал:
Гума
Бренд Име:
ehdis
Модел:
a63
Материјал:
Пластични
Функција:
тенок раб
Големина:
13*8cm
Примена:
автомобил завиткување алатки,чистење алатки,перење алатки
пакување вклучувајќи:
1 Парче
боја:
Сина
живот:
4-5 години
Предности:
бесплатен превозот,со висок квалитет,масовните акции,преносни,корисни
може да се прилагоди? може да промет на големо?:
Yes

Најдобри понуди