LUBINSKI Врвен Квалитет цилиндрични дизајн Пура Цевка за Носител со Бакар Нерѓосувачки Челик Овлажнител за пушење секојдневна употреба

LUBINSKI Врвен Квалитет цилиндрични дизајн Пура Цевка за Носител со Бакар Нерѓосувачки Челик Овлажнител за

DEN 1919.52
 

Тековен
Количина на стоки


Здраво ,Драги клиенти. Убаво да ви се исполнат ! Вашето пристигнување е нашата задоволство ! Добредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе го најдете она што ви треба.
Материјал : бакар
Тежина : 84g употреба : Пура, Секојдневно општи
Боја : злато (како на сликата прикажани)
Големина : 180mm*26mm*22mm
Топло потсетување : 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние сме
задоволство е да одговорите.
2. Имаме и други стилови на Производот,доколку имате потреба,можете да
контактирајте со нас или поглед над нашите други производи во нашата продавница.
Пакет содржи : 1 x Пура Humidor
Производот се прикаже :
Answer : ___________________________ Note :
Работиме на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
ве молиме контактирајте со нас преку порака!

Други карактеристики

Бренд Име:
Schneide
Број На Модел На:
ES-CH-019
Материјал:
Бакар
Материјал:
Бакар
боја:
Злато
Употреба:
Пура, Секојдневно општи
Тежина:
84G
Големина:
180mm*26mm*22mm
Пакет:
со подарок кутија

Најдобри понуди