Colorpai 3W 5W Модерен минималистички модата доведе кристал таванот светилка aisle светла влезот коридор светла Таванот светла креативните

Colorpai 3W 5W Модерен минималистички модата доведе кристал таванот светилка aisle светла влезот коридор светла

DEN 1554.00
DEN 2100.00
 

Тековен
Количина на стоки


*Име на производ : 3 W 5 W Кристал тавански светилки коридор светлина ходникот светилка *Моќност : 5 W 3 W *Дијаметар : 20cm *Материјал : кристал + Нерѓосувачки челик *Votage : 220-240 V *Тело Боја : бела / жолта *Осветлување Боја : цветен *Инсталација : Embeded монтирани или Површинска монтажа(ве молиме да ни кажете кој ви треба,тогаш ние ќе ја испрати по случаен избор) ве Молиме проверете светилка големина внимателно пред цел.Ние не прифаќаме било каков спор во врска со големина. Ви благодариме!!!

Други карактеристики

Абажур Боја:
бела, жолта
Wattage:
3W, 5W
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
colorpai
Техника:
Врежани
Карактеристики:
Кристално
Тело Материјал:
Кристално Стакло
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
3Years
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
никел
сертификација:
CCC,CE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Стил:
Арт Деко
Напон:
220V
Материјал:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
T443
Модел:
T443
Smart Тип:
Други
Гарантен период:
3 Години
Дали светилки со светлина:
Со светлина
моќност:
5W и подолу
Светлината Тип:
LED Друг / други
Примена на простор:
Друга студиска спалната соба дневна соба и кујна / други

Најдобри понуди