Трговија на големо многу 25PCS Тибетската сребро шарм Делфин мушка приврзоци за изработка на накит

Трговија на големо многу 25PCS Тибетската сребро шарм Делфин мушка приврзоци за изработка на накит

DEN 158.00
DEN 264.00
 

Тековен
Количина на стоки

Плаќање прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму . Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. pls waitting трпеливо. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. се надеваме дека ќе може да се прифати. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
1
боја:
антички сребрен
Големина:
1 mm @
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Модел:
y
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди