JINGLANG Мода Обетки Пирсинг Европа Стил Уво Приклучоци Тунели 316L не ' Рѓосувачки Челик Бар Тело Пирсинг Накит

JINGLANG Мода Обетки Пирсинг Европа Стил Уво Приклучоци Тунели 316L не ' Рѓосувачки Челик Бар Тело Пирсинг

DEN 273.00
DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EK0016
Бренд Име:
JINGLANG
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Повод:
Ангажирање Подарок Партија Wlfare
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Објектот Околу Големина:
34x8mm

Најдобри понуди