2 парчиња 2015 новиот дизајн на свила патот пазарот bitcoin сребро месинг Американски сувенири монета

2 парчиња 2015 новиот дизајн на свила патот пазарот bitcoin сребро месинг Американски сувенири монета

DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки


Микс 3 дизајни 2015 нов дизајн свила патот пазарот bitcoin сребро злато месинг монета
Функција :
1. Во согласност wiht Евро-тест барање.
2.Сигурен квалитет и разгледување услуга.
3.прилагодено Лого.
Превозот :
1.Ние ќе брод вашата стока според адресата што означени во Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот Aliexpress Додадете. е corrcet! ве молиме дозволете ми konw ако сакате да ја испорача стоката до други Додадете,
2. Предмети ќе бидат shiped тенка 3~15 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Зачувам.
3. Ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод befor цел, од Страна на Воздух Mail, нормално трае 7-30 дена за пристигнување,и 3 до 15 дена од Express . тоа може да биде се повеќе и подолго од страна на неконтролирано причини, како што се лоша прогноза, ве молиме почекајте трпеливо или контактирајте со нас за deatails.
Политика На Враќање
Само детектив производ ќе се нудат фондовите. детективот производи мора да се врати whtin 35 дена од деновите кога си ставен на својата цел. и купувачот ќе биде resibonsible за сите дополнителни такси превозот.
Feed Врати
Ако не сте задоволни со нашата стока вашиот го нареди и нашите услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации, ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации. Ние може да го реши секој спор заедно.
Сакате да имате убаво купување искуство во нашата продавница.

Други карактеристики

Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Техника:
обложено
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
SLMTTG
Материјал:
сребро злато месинг
Стил:
Африка, Русија, САД. Европа, Азија
единица:
2 парчиња/set ( 1 сребрена , 1 месинг)
Повод:
подарок за бизнис, како дом,партија, Божик,Нова година, на Вљубените,роденден
Пакет:
Секоја паричка преполна со пластични случај и opp вреќа
Тема:
Bitcoin свила патот САД робот анонимни луѓе
монета:
Метал лошите страни комеморативна монета
Сад:
свила патот до 2015 пазарот bitcoin
Употреба:
Дома колекционерски декорација за статистика уметност подарок
Карактер:
До 2015 bitcoin микс 2 различни дизајни

Најдобри понуди