YOYOYU Уметност Дома Декор Бебе Жирафа Со Неговата Мајка Жирафа Африкански Суштество Животинско Ѕид Decal Винил Налепница Дневна Соба втората светска војна-485

YOYOYU Уметност Дома Декор Бебе Жирафа Со Неговата Мајка Жирафа Африкански Суштество Животинско Ѕид Decal Винил

DEN 465.00
DEN 619.20
 

Тековен
Количина на стоки


3427383902215854 Производ Inforamtion : Број : втората светска војна-484 S : 57 X64 CM M : 75 X84 CM L : 100 X112 CM Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако изберете други бои , ве Молиме, изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Други карактеристики

боја:
822 Црна, 801 Белата, Друга Боја Изберете
Големина:
57X64CM, 75X84CM, 100X112CM
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
Втората светска војна-485
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бои:
40 боја за да изберете
Карактеристики:
Водоотпорен , отстранлив
Материјал:
Еко-Пријателски
Употреба:
Било каква мазна Ѕид Прозорец, Пластични
капка-превозот:
прифатете
Материјал:
Винил

Најдобри понуди